Besi Çiftliği İşletmeciliği Çankırı ili Kurşunlu ilçesinde Gökmenoğlu Besi Çiftliği 100 dönüm alan üzerine 2018 yılında kurulmuştur.

Besi Çiftliği İşletmeciliği

Çankırı ili Kurşunlu ilçesinde Gökmenoğlu Besi Çiftliği 100 dönüm alan üzerine 2018 yılında kurulmuştur. Profesyonel yaklaşımı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile kurumsal kimliğini fark ettirmiştir. Kendisini sürekli yenileyen ilgili alanlarda yüksek eğitim görmüş üniversite hocaları, veteriner hekimler ve mühendislerle çalışmalarına yön vererek lider olma yönünde ilerlemeye devam etmektedir.

Gökmenoğlu Besi Çiftliği 500 adet büyükbaş hayvan ile faaliyetine devam ederken 2023 yılında bu rakamının 1500 çıkarılması hedeflemektedir. Ayrıca 7/24 uzman veterineri olan çiftliğinde et sektörüne aralıksız hizmet etmeye devam etmektedir.

Türkiye’nin önde gelen Simental çiftliklerinden biri olmuştur. Yaklaşık 2 yıldır firmamız ülkemiz için et sektörüne kaliteli ve güvenli bir şekilde hizmet vermektedir.

Firmamız bölgemizde bulunan çiftçilerin ürettiği korunga, yulaf, saman, yonca, arpa gibi ürünleri satın alarak yörenin kalkınmasına destek olmaktadır.